image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Çalışma Günleri Hangileridir?

İngiltere vizesi başvuruları doğrudan konsolosluğa yapılamadığı için başvuru sahipleri açısından İngiltere Konsolosluğu çalışma günlerinin bir önemi olmayıp başvuruları kabul eden İngiltere Vize Başvuru Merkezinin çalışma günleri hafta içi günleridir.

İngiltere vizesi başvurusunu firmamızla gerçekleştirecek olan müşterilerimizin yapacağı başvurular, İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerin toplanması, bu belgelerin tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücreti ödemesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla gerçekleştirilebilmektedir. Dolayısıyla İngiltere vizesi başvuruları doğrudan konsolosluğa yapılamadığı için başvuru sahipleri açısından İngiltere Konsolosluğu çalışma günlerinin bir önemi olmayıp başvuruları kabul eden İngiltere Vize Başvuru Merkezinin çalışma günleri hafta içi günleridir. Bu günler dışındaki günlerde yani cumartesi ve pazar günleri başvuru merkezi kapalı olup uzmanlarımızın bu günlerde başvuru sahipleri için başvuru randevusu ayarlaması mümkün değildir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 939 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular