image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Bodrum İletişim Bilgileri Nedir?

İngiltere Konsolosluğu Bodrum bulunmasına karşın burada İngiltere vizesi başvurularına dair herhangi bir işlem yapılamamakta olup buraya en yakın başvuru merkezi olan İzmir’deki İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvurular yapılabilmektedir.

Bodrum’da İngiltere Konsolosluğu birimi yer almaktadır. Ancak İngiltere Konsolosluğu Bodrum bulunmasına karşın burada İngiltere vizesi başvurularına dair herhangi bir işlem yapılamamakta olup buraya en yakın başvuru merkezi olan İzmir’deki İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvurular yapılabilmektedir.

İngiltere Konsolosluğu Bodrum, Eskiçeşme Mahallesi, Cafer Paşa Cad. 2. Emsan Evleri, No:7, 48400 Bodrum/Muğla adresinde yer almaktadır. İletişim bilgilerinden telefon numarası ise bulunmamakta olup bulunsaydı dahi arama yapılarak danışmanlık, bilgi vb. alınamamaktadır. Buna ek olarak, buradan İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler bilmelidir ki İngiltere Konsolosluğu birimlerinden herhangi birine vize başvurusu yapılamamaktadır. Buradaki başvuru sahipleri en yakın başvuru merkezi olan İzmir’deki İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvurular yapabilir.

İngiltere vizesi başvurusu başvuru sahiplerinin danışmanlarımızca kendilerine sağlanacak olan belge listesine göre başvuru belgelerini toplama, belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru merkezinden başvuru sahibine uygun bir gün ve saatte uzmanlarımızca randevu alınması, vize/başvuru ücretinin yatırılması gibi işlemlerin yanında başvuru formunun da uzmanlarımızca doldurulması gerekmektedir. Bu işlemlerin tamamında İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan danışmanlık hizmeti almak üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1167 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular