image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Başvuru Merkezi Görevleri Nelerdir?

İngiltere Konsolosluğu Başvuru Merkezi görevlerinin başında başvuru sahiplerinin başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini alarak İngiltere Konsolosluğuna iletmek bulunmaktadır.

Türkiye’den yapılacak olan İngiltere vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin geçerli bir pasaport ve firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlatılmasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda mutlaka sunulması gereken belgeler ve tercümelerinden oluşan başvuru dosyasını, biyometrik bilgileriyle beraber İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmesi gerekir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunan vize başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından alınacak olan randevuya katılarak başvuru sahipleri İngiltere vizesi başvurusu yapabilmektedir. Bu merkezlere yapılan başvuruların tamamı İstanbul’a gönderilerek burada yer alan İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmektedir.

İngiltere Konsolosluğu Başvuru Merkezi olarak da adlandırılabilecek olan İngiltere Vize Başvuru Merkezinin görevlerinin başında başvuru sahiplerinin başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini alarak İngiltere Konsolosluğuna iletmek bulunmaktadır. Bu merkezler İngiltere Konsolosluğu ile başvuru sahipleri arasında aracılık yapmaktadır. Başvurular değerlendirilip sonuçlandıktan sonra yine başvuru merkezlerine gönderilerek buradan firmamız müşterilerine iletilmesi sağlanmaktadır. Gerek başvuru öncesi gerekse de başvuru sonrası işlemlerde danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere ile Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 930 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular