image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

İngiltere Konsolosluğu başvuru formu başvuru sahibinin maddi ve kişisel durumu ile gidiş amacını gerçekçi ve ikna edici bir şekilde ortaya koyabilecek şekilde ve İngilizce doldurulmalıdır. Bu işlemde de tüm diğer başvuru işlemlerinde olduğu üzere firmamız uzmanları profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olanların başvuru belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızın randevu alarak İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine uzmanlarımızca hazır hale getirilmiş dosyanın ve biyometrik bilgilerin başvuru sahibince teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılması gerekir. Türkiye’de bu başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, İzmir ve Gaziantep’te bulunmaktadır. Başvuru sahibi, bu şehirlerden hangisinde yaşıyorsa ya da hangisine daha yakınsa uzmanlarımız randevuyu o başvuru merkezinden alarak başvurunun gerçekleşmesini sağlayacaktır. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren kişilerin tüm başvuru işlemlerinde uzmanlarımız vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaktır.

Yukarıda bahsedilen başvuru işlemlerinin en önemli aşamalarından biri de başvuru formunun doldurulmasıdır. İngiltere Konsolosluğu başvuru formu başvuru sahibinin maddi ve kişisel durumu ile gidiş amacını gerçekçi ve ikna edici bir şekilde ortaya koyabilecek şekilde ve İngilizce doldurulmalıdır. Bu işlemde de tüm diğer başvuru işlemlerinde olduğu üzere firmamız uzmanları profesyonel destek sağlamaktadır. Başvurularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 957 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular