image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Antalya İletişim Bilgileri Nedir?

İngiltere Konsolosluğu Antalya iletişim bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere fayda sağlamamaktadır. Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğuna veya Türkiye içerisinde bulunan diğer konsolosluklara bireysel müracaatta bulunulması ile vize başvuru randevusu almak, vize başvurusunda bulunmak vb. idari işlerin yapılmaları mümkün olmamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu Antalya iletişim bilgileri vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu almak veya gerçekleştirilmiş vize başvurularının sonuçlarını almak için kullanılamamaktadır. Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğuna veya Türkiye’de bulunan İngiltere temsilci birimlerine doğrudan müracaat edilmesi mümkün değildir.

İngiltere Konsolosluğu Antalya iletişim bilgileri vize başvuru randevusu alınmasında da kullanılamamaktadır. Vize başvuru randevuları İngiltere konsolosluklarından değil İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumunun (UK Visas & Immigration) resmi web sitesinden alınabilirler. CSS Legal ile çalışarak yapılacak başvurularda firmamız uzmanları başvuru sahipleri ile irtibat halinde başvuru randevusu alacaklardır.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için İngiltere Konsolosluğu Antalya iletişim bilgileri gerekmemektedir. Vize başvuruları başvuru dosyalarının hazırlanması ile yapılmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli olan belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Başvuru dosyasının oluşturulabilmesi için bu listede yer alan belgeler toplanmalı, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri yapılarak dosyaya eklenmelidir. Varsa vize/başvuru ücretleri yatırıldıktan ve vize başvuru formu doldurulduktan sonra başvuru dosyası tamamlanarak uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilir. Vize başvuru dosyası ile birlikte başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) de teslim edilmelidir. Vize başvurularında gerekenler ve başvuru prosedürleri hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında danışmanlık hizmeti vermekte olan CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 903 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular