image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Ankara Vize Başvurusu Alır Mı?

İngiltere Konsolosluğu Ankara vize başvurusu almamakta olup başvurular Ankara’daki İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla alınarak konsoloslukta değerlendirilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Konsolosluğuna doğrudan değil İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla yapılabilmektedir. Başvuru prosedürüne uygun olarak İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını daha önceden belgeleri hazırlanmış, tercümeleri yapılmış, İngilizce doldurulmuş formları hazırlanmış ve randevusu alınmış olmak suretiyle uzmanlarımızca hazır hale getirilen dosyanın ve biyometrik bilgilerin yine uzmanlarımız tarafından ayarlanacak olan başvuru randevusunda İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslimiyle yapabilecektir. Başvurunun sonucunun başarılı olabilmesi için bu prosedüre uygun bir başvuru gerçekleştirmenin yanında başvuru dosyasının ikna edici ve gerçekçi olması da oldukça önemlidir. Başvuru prosedürleri ile birlikte bu hususların nasıl sağlanacağı ile ilgili profesyonel destek almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Ankara’dan yapılan başvurularda da yukarıda bahsedilen prosedüre uygun bir başvuru gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir. İngiltere Konsolosluğu Ankara vize başvurusu almamakta olup başvurular Ankara’daki İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla alınarak konsoloslukta değerlendirilmektedir. Ankara’daki başvuru sahipleri CSS Legal Ankara ofisi ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 949 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular