image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Ankara Nerede?

“İngiltere Konsolosluğu Ankara nerede?” sorusuna cevap olarak Ankara’da İngiltere temsilciği birimi olarak İngiltere Büyükelçiliği gösterilebilmektedir fakat İngiltere vizesi başvuruları bu temsilcilik birimine yapılamamaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize başvurularının gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Ankara nerede?” sorusuna cevap olarak Ankara’da İngiltere temsilciliği birimi olarak bulunan İngiltere Büyükelçiliğini göstermek mümkündür. İngiltere Büyükelçiliği, Şehit Ersan Caddesi, 46/A, Çankaya/Ankara adresinde bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan İngiltere vatandaşları Türkiye’de bulundukları süre zarfında bu adreste bulabilecekleri elçilikten yardım talebinde bulunabilmektedirler.

“İngiltere Konsolosluğu Ankara nerede?” sorusunun cevabı İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere fayda sağlayacak bir bilgi içermemektedir. Bunun sebebi, Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğinin idari işlerle ilgilenmiyor olmasıdır. Büyükelçiliğin vize başvurularını değerlendirme şeklinde bir yetkisi bulunmamaktadır. Vize başvurularının değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması yalnızca İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından yapılmaktadır. İngiltere vizesi başvurularının nereye ve nasıl yapılabileceği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının karmaşık yapıda oldukları bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hata veya eksiklikle karşılaşmaları durumunda vize başvurusunu reddedebilmektedirler. Başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanmaları başvuruların olumlu sonuçlanabilmesi açısından önem teşkil etmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile görüşerek danışmanlık hizmeti almaları başvurularının mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmalarını sağlayacak ve başarılı olabilme olasılığını yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1000 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular