image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Ankara İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ankara’da bulunan birim İngiltere Konsolosluğu değil İngiltere Büyükelçiliğidir. İngiltere Konsolosluğu Ankara iletişim bilgileri üzerinden vize başvurusunda bulunmak veya vize başvurusu için randevu almak gibi eylemlerin gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Vize başvuruları hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara’da İngiltere Konsolosluğu bulunmamaktadır. Ankara’da bulunan ilgili birim İngiltere Büyükelçiliğidir. Başvuru sahipleri doğrudan büyükelçiliğe giderek başvuruda bulunamayacakları veya vize başvuru randevusu almak gibi eylemleri gerçekleştiremeyeceklerinden dolayı İngiltere Konsolosluğu Ankara iletişim bilgileri başvuru sahiplerine yardımcı olamayacaktır.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için oluşturulacak olan başvuru dosyasında bulunması gereken belgeler vardır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine bu belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Bu belgelerin toplanması, tercümelerinin gerekli olması durumunda bu tercümelerin yapılması ve başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından vize başvuru formu da doldurulmalı ve dosyaya eklenmelidir. Uzmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyasının başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. Başvuru prosedürleri ve başvurularda gerekebileceklerin eksiksiz bir listesi için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları Türkiye içerisinde hangi başvuru merkezinden yapılırsa yapılsın bu başvuruları değerlendirme ve sonuçlandırma yetkileri yalnızca İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna aittir. Vize başvurularının İngiltere Vize Başvuru Merkezi haricinde herhangi bir birim veya doğrudan Türkiye’de bulunan İngiltere temsilcilikleri aracılığı ile yapılması mümkün değildir. Bu açıdan İngiltere Konsolosluğu Ankara iletişim bilgileri, başvuruda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olamamaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuruların özenle hazırlanması ve başvuru dosyalarının titizlikle bir araya getirilmesi başvuruların olumsuz sonuçlanma olasılığını düşürebilmek açısından önem teşkil etmektedir. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurularınızın mevcut prosedürlere en uygun ve mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve başvurularınızda zarara uğrama olasılığınızı düşürebilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmış olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, vize başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 930 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular