image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İzmir Konsolosluğu Nerede?

“İngiltere İzmir Konsolosluğu nerede?” sorusunun cevabı vize başvuru sahiplerine yardımcı olabilecek bir bilgi içermemektedir zira vize başvurularında bulunmak, vize başvuru randevusu almak vb. gerçekleştirmek için doğrudan büyükelçiliğe müracaat edilmesi mümkün olmamaktadır.

“İngiltere İzmir Konsolosluğu nerede?” sorusunun cevabı vize başvuru randevusu alma konusunda başvuruda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olmamaktadır. Vize başvuru randevuları İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu (UK Visas & Immigration)’nun resmi web sitesinden alınmaktadır. Firmamız ile gerçekleştirilen başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile irtibata geçerek kendilerine en yakın vize başvuru merkezinden randevu alacaklardır.

“İngiltere İzmir Konsolosluğu nerede?” sorusunun cevabı vize başvurusunu gerçekleştirmek hususunda da yardımcı olmamaktadır. Vize başvuruları doğrudan İngiltere Konsolosluğuna veya Türkiye içerisinde bulunan herhangi bir İngiltere temsilciliği birimine yapılmamaktadır. Vize başvurularının yapılabilmesi için oluşturulacak olan başvuru dosyaları firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümeleri gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize başvuru formunun İngilizce doldurulması ve prosedürlerin takip edilmesi sonucunda oluşturulmaktadırlar. Başvuru dosyaları uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak randevudan önce tamamlanmak durumundadırlar. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Vize başvuru prosedürleri ve vize başvurularının gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

“İngiltere İzmir Konsolosluğu nerede?” sorusunun cevabı aynı zamanda vize sonuçlarını edinmek veya vize başvurusunda teslim edilen belgelerin geri alınması konusunda da yardımcı olmamaktadır. Vize başvurularının sonucu, başvuruda teslim edilen pasaport ve diğer belgeler başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınırlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir. CSS Legal vize ve danışmanlık uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, başvurularınızda firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 943 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular