image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere İş Vizesi gerekli evraklar vize türlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Farklı İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinin gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında, diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi başvuru sahibinin İngiltere’de bulunacağı süre içerisinde geçerliliğini koruyacak bir pasaport sahibi olması gerekmektedir. Geçerli pasaport sahipleri bu pasaportu kullanarak başvuruda bulunabilirler. Bu şartı sağlayan pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkartmaları gerekmektedir.

İngiltere İş Vizesi gerekli evraklar arasında başvuru dosyasının oluşturulabilmesi için gerekli belgeler, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri, İngilizce doldurulması gereken vize başvuru formu, başvuru sahibinin biyometrik bilgileri vb. evraklar yer almaktadır. CSS Legal aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli evrakların tam bir listesini sunacaklardır.

İngiltere İş Vizesi gerekli evraklar başvurulan vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı İngiltere İş Vizesi türlerine yapılan başvurularda İngiltere’deki işveren tarafından çıkartılacak olan Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) başvuru dosyasında mutlaka bulunmak durumundadır. Buna ek olarak, bazı İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında başvuru sahibinin sağlaması gereken İngilizce dil bilgisi yeterliliği veya mali yeterlilik şartları bulunabilmekte ve başvuru sahibinin bu şartları sağladığını belgelerle ispatlaması gerekmektedir. Örneğin, Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularının yapılabilmeleri için İngilizce dil bilgisi şartı aranmamaktadır, fakat başvuru dosyasında Sponsorluk Sertifikası bulunması ve maddi yeterlilik koşulunun karşılanmış olması gereklidir. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri, İngiltere Çalışma Vizesi türlerinin gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere İş Vizesi başvuruları karmaşık yapıdaki başvurulardır. Vize memurlarının oluşabilecek en ufak bir hata veya eksiklikte başvuruları reddedebildikleri bilinmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumlu sonuç alınması olasılığını oldukça yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile irtibata geçebilir, vize başvurularında gereken belgeler, vize başvuru süreçleri, vize başvurularının gereksinimleri, göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 928 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular