image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş İmkânları Nelerdir?

İngiltere iş imkânları çalışmak amacıyla İngiltere’ye gidecek olan kişilerin hangi vize türüne sahip olduklarına bağlı olarak değişebilmektedir. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere iş imkânları sahip olunan İngiltere vizesi türüne bağlıdır. Çoğu İngiltere Çalışma/İş Vizesi türü vize sahiplerinin belirli işveren için çalışmasına olanak tanımaktadır. Bu vizelerin başvurularında başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) başvuru sahibinin hangi işveren için çalışacağını ve dolayısıyla hangi iş dalında çalışacağını belirlemektedir. Buna örnek olarak İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi gösterilebilir. Şirket İçi Transfer Vizesi bir şirketin İngiltere şubesine transfer edilecek çalışanlar tarafından başvurulabilen bir iş vizesidir ve bu vize türü ile İngiltere’ye gelen kişilerin başka bir işveren için çalışma hakları bulunmamaktadır.

İngiltere iş imkânları, İngiltere’de sahip olunacak haklar vb. açısından İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi veya Tier-1 kategorisinde yer alan vizeler (Girişimci Vizesi, Mezun Girişimci Vizesi, Yatırımcı Vizesi) türlerine başvuru yapılması ve bu vize türlerinin alınması durumunda çok daha geniş haklar sağlayabilmektedir. Örneğin, İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi İngiltere’de iş kurmak veya hâlihazırda var olan bir işi devralmak amacıyla ve yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından başvurulabilen bir vizedir. Bu vizenin sahiplerinin iş imkanları yalnızca iş kurmaları durumunda sınırlandırılmıştır ki bu durumda da vize sahipleri serbest meslek sınıfına giren herhangi bir iş kolunda faaliyette bulunabilmektedirler. Ankara Antlaşması Vizesi ve Tier-1 Vizeleri ve sundukları haklar hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları, çalışma kapsamlı vize türleri ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 2617 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular