image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Fırsatları Nelerdir?

İngiltere iş fırsatları açısından zengin bir ülkedir. İngiltere’de çalışmak ve çalışırken ikamet etmek için başvurulabilecek birden fazla İngiltere Çalışma/İş Vizesi türü bulunmakta ve vize sahiplerinin sahip olabilecekleri haklar ile fırsatlar sahip olunan vize türüne göre değişebilmektedir. İş vizesi türleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi, vize sahiplerine İngiltere’de belirli bir işveren için çalışma, iş kurma, hâlihazırda var olan bir işi devralma veya adi ortaklık kurma fırsatları tanıyabilen İngiltere vizesi türlerini içermektedir. Vize alanların erişim sağlayabilecekleri İngiltere iş fırsatları sahip oldukları vize türüne bağlı olarak değişebilmektedir. İş vizesi türleri, bu vizelerin sundukları haklar ve sahip oldukları sınırlamalar hakkında CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere iş fırsatları açısından zengin bir ülke olsa da bazı Çalışma/İş Vizesi türleri vize sahiplerinin çalışabilecekleri iş alanını kısıtlamaktadır. Örneğin, Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi sahipleri yalnızca bu vizenin kapsamında yer alan 5 alt kategoriye dahil iş kollarında çalışabilmektedirler. Bu vize türlerine sahip kişiler başka bir işveren için veya başka bir iş kolunda çalışamazlar.

İngiltere iş fırsatları aynı zamanda vize sahiplerinin kendi işlerini kurmaları, hâlihazırda var olan bir işi devralmaları veya adi ortaklık kurmaları ile de belirlenebilmektedir. İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, Tier-1 Yatırımcı Vizesi ve Tier-1 Girişimci Vizeleri alındıkları takdirde vize sahiplerine İngiltere’de bu şekilde çalışma hakkı sağlamaktadırlar. Bu vize türlerinin alınabilmeleri için başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken bazı şartlar mevcuttur. Bu vizelerin sundukları haklar ve nasıl alınabilecekleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile görüşebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizeleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfa 2151 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular