image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere İş Başvurusu Hangi Vize Türleri İle Yapılabilir?

İngiltere iş başvurusu belirli bir işveren için çalışılması amacı ile yapılacak ise başvurulabilecek olan İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri mevcuttur. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek İngiltere iş vizeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere iş başvurusu yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin başvurabilecekleri İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinin başında Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi gelmektedir. Tier-2 Vizesi İngiltere’de bulunan bir pozisyonun Birleşik Krallık veya Avrupa Birliği vatandaşları tarafından doldurulamaması durumunda bu sınırların dışından gelebilecek çalışanlara açılmasına olanak tanımaktadır. Bu vize ile İngiltere’ye çalışmak için gelecek kişiler belirli bir işveren için çalışabilmektedirler fakat işveren/iş değiştirmeleri mümkün olmamaktadır.

İngiltere iş başvurusu yapılması ile başvurulabilecek bir diğer vize türü de Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesidir. Bu vize türü alındığı takdirde vize sahiplerinin vize tarafından belirlenmiş 5 iş kolunda faaliyet gösteren işverenler için 12 ila 24 aylık süreler için çalışma hakları bulunmaktadır. Yaratıcı ve spor dalları, vakıf/hayır kurumu çalışanları, din görevlileri, hükümet tarafından onaylanan değişim programları (örn. ERASMUS) ile İngiltere’de bulunanlar ve uluslararası antlaşmalar kapsamında İngiltere’ye gelmiş kişiler bu vize türü ile kısa süreli çalışabilmektedirler. İngiltere’de belirli işveren için çalışılmasına olanak tanıyan vize türleri ve bu vizelerin sahip oldukları kısıtlamalar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere iş başvurusu yapılmadığı takdirde de İngiltere’de çalışılmasına olanak tanıyabilen vizeler de bulunmaktadır. İngiltere’ye iş kurmak, hâlihazırda var olan bir işi devralmak veya adi ortaklık kurarak çalışmak amacı ile seyahat edecek kişilerin başvurabilecekleri vize türleri İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi, Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi ve Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesidir. Bu vize türleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile görüşebilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vizesi, İngiltere iş vizeleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1479 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular