image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi için gerekli evraklar ve başvuru dosyalarının hazırlanması hakkında bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi için gerekli evraklar arasında kişinin İngiltere seyahati boyunca geçerliliğini koruyacak (en az 1 yıllık) bir pasaport bulunmaktadır. Geçerli pasaport sahibi olanlar bu pasaport ile başvurabilirler. Geçerli pasaport sahibi olmayanların bir Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü birimine başvurarak pasaport almaları gerekmektedir. Bu şart sağlanmadığı takdirde başvuru işlemlerine başlanabilmesi mümkün değildir.

İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvuruları, uzmanlarımız tarafından sunulacak belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından başvuru formunun doldurulması, firmamız uzmanları ile iletişim halinde alınmış olacak randevudan önce tamamlanacak başvuru dosyasının başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılmaktadır.

İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi için gerekli evraklar başvurulan İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız uzmanları başvuruların başarılı olabilmesi açısından gerekli gördükleri veya vize başvurusunda ihtiyaç duyulması halinde ek belgeler talep edebilirler. Örneğin, İngiltere’de akademik bir kuruma araştırma yapmak amacı ile gitmek isteyen bir kişi İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi almak durumundadır. Bu vizeye ait başvuru dosyalarında ise kişinin araştırma yapacağı akademik kurumdan alınmış bir davet mektubu bulunmak zorundadır. Farklı vize türlerinin belge gereksinimleri hakkında bilgi almak isteyenler firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Vize memurlarının en ufak bir hata veya eksiklikte vize reddi verebildikleri bilinmektedir. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız, başvurunuzun mümkün olabilecek en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacak ve başvurunuzdan olumsuz sonuç alma ihtimalinizi olabildiğince aza indirecektir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi için gerekli evraklar, vize başvurularının gereksinimleri, gerekebilecek ek belgeler, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 929 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular