image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Futbolcu Çalışma İzni Nasıl Alınır?

İngiltere futbolcu çalışma izni alınabilmesi için Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesine başvurulması gerekmektedir.

İngiltere futbolcu çalışma izni alınabilmesi için başvurulması gereken İngiltere İş Vizesi türü, Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesidir. Bu İngiltere vizesi türüne İngiltere’de profesyonel sporcu olarak çalışmak isteyen kişiler başvurabilmektedir. Diğer İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinde olduğu gibi başvuru sahiplerinin İngiltere Sporcu Vizesi alabilmeleri için sağlamaları gereken şartlar bulunmaktadır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri ve bu vizelerin başvuru gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Sporcu Vizesi puan sistemine tabi olan bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere futbolcu çalışma izni alınabilmesi için başvuru sahibinin 50 puan sahibi olması gerekmektedir. Bu şartı sağlamak için başvuru sahibinin İngiltere’deki işvereni tarafından çıkartılacak olan Sponsorluk Sertifikasını (CoS-Certificate of Sponsorship) sunması gerekmektedir. Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi sahiplerinin Sponsorluk Sertifikasını tedarik eden işverenden başkası için çalışmaları mümkün değildir.

Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında başvuru sahibinin aynı zamanda İngilizce dil bilgisi yeterlilik ve maddi yeterlilik şartlarını sağlayabilmesi de gereklidir. Başvuru sahibinin A1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olması ve bunu IELTS Life Skills, IELTS for UKVI veya Trinity College London’un sınavlarından birisine girerek ispatlaması gerekmektedir. Maddi yeterlilik şartının sağlanabilmesi için başvuru sahibinin banka hesabında £ 945 miktarında para olması ve bu paranın başvurudan önce en az 90 gün boyunca hesapta bulunmuş olması gerekmektedir. İngiltere Sporcu Vizesi başvurularında aranan şartlar hakkında uzmanlarımız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Sporcu Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması zor başvurulardır. Başvurularda oluşabilecek herhangi bir eksiklik vize reddi alınmasına yol açabilmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvuruda bulunmanız başvurunuzun mümkün olan en doğru şekilde hazırlanmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmetleri sunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile iletişime geçebilir, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 3913 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular