image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Reddi İçin İtiraz Davası Açılabilir Mi?

İngiltere Evlilik Vizesi reddi alan bireylerin insan haklarından olan aile birliğini koruma hususunda itiraz davası açabilmesi mümkündür.

İngiltere Evlilik Vizesi reddi alan bireylerin İngiliz vatandaşı olan eşi veya çocukları tekrar tekrar başvuru yaparak maddi manevi yükler altına girmekte ve vize reddi üzerine vize başvuru yasağı bile alabilmektedir. İngiltere vize türlerinden biri olan İngiltere Evlilik Vizesi, İngiliz vatandaşı olan veya İngiltere’de sürekli oturum sahibi olan bireylerin eşleri tarafından başvurulacak vize türüdür. İngiltere Evlilik Vizesi başvurusu için gerekli şartların sağlanmaması durumunda vize reddi alınabilmektedir. İngiltere vizesi başvurusu hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzmanlarından elde edebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi reddi alan bireyler vize reddi almış olmanın verdiği psikolojiyle İngiltere vize reddine itiraz konusunda genellikle internetteki forum, sözlük gibi sayfalarda araştırma yaparak bilgi edinmeye çalışmaktadır. Ancak güvenilirliği olmayan bilgi ve yorumları içeren bu sitelerdeki bilgileri dikkate alarak yapılan vize başvurularının ret alma oranının yüksek olduğu unutulmamalıdır. 

İngiltere Evlilik Vizesi reddi almak istemiyorsanız veya vize reddine itiraz etmek istiyorsanız CSS Legal uzmanlarına telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, tüm soruları sorabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi reddi neden alınır, İngiltere evlilik vizesi başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 753 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular