image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Reddi Alınırsa Yapılabilecekler Nelerdir?

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi vize reddi alınması mümkündür. İngiltere Evlilik Vizesi reddi alınırsa yapılabilecekler hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, başvuru sahiplerinin İngiltere’de sürekli oturum izni ile veya İngiltere vatandaşlığı sahibi olarak bulunan kişilerin bağımlılarının İngiltere’ye yerleşmek amacıyla başvurabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize kapsamında yer alan, evlilik ve yasal birliktelikleri düzenleyen vize türleri de mevcuttur. İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi evlilik vizesi başvurularında da İngiltere Evlilik Vizesi reddi alınması mümkündür.

Başvuru sahiplerine itiraz hakkı sahibi olup olmadıkları ve eğer itiraz hakları var ise bu hakkın kapsamı ve hangi süreler içerisinde kullanılabileceği de kendilerine gönderilen ret mektubunda açıklanmaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi reddi alınması durumunda başvuru sahiplerinin tam kapsamlı itiraz hakları bulunmaktadır. Tam kapsamlı itiraz hakkına sahip olanlar İngiltere Göçmenlik Mahkemesine başvurarak itiraz davası açabilmektedir. İtiraz davası açmak isteyen bir başvuru sahibinin bu işlemi 28 gün (20 iş günü) içerisinde gerçekleştirmesi gerekmektedir. İtiraz davaları, bu davaların süreleri ve gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuru dosyalarının özenle hazırlanmaları ve içeriklerinin titizlikle oluşturulması başvuruların olumlu sonuca ulaşma ihtimalini etkilemektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurlarının herhangi bir hata veya eksiklikle karşılaşmaları durumunda vize reddi verdikleri bilinmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti alarak başvurularını gerçekleştirmeleri başvurularının olumlu sonuçlanma olasılığını yükseltebilecek olmasından dolayı önemlidir. CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir ve böylece başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında danışmanlık hizmeti vermekte olan CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi reddi alınması durumunda sahip olduğunuz haklar, itiraz davaları, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1441 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular