image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Ne Kadar Zamanda Çıkar?

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabı İngiliz Konsolosluğunun yoğunluk oranı, öncelikli servis kullanılıp kullanılmadığı gibi etmenlere bağlı olarak değişebilmektedir.

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar zamanda çıkar?” sorusunun cevabı vize başvuru dosyalarının İngiliz Konsolosluğuna iletilmesi ve vize memurları tarafından değerlendirmeye alınmalarının ardından ortalama 3 ay (90 gün) içerisindedir. Bu süre sabit değildir, yani başvurulardan daha kısa sürede sonuç alınması mümkün olabildiği gibi daha uzun sürede sonuçlanmaları da söz konusu olabilmektedir. Başvuruların daha kısa ya da daha uzun sürelerde sonuçlanıyor olmaları başvuruların başarısız veya başarılı olduğu şeklinde yorumlanmamalıdır. Bu durum İngiliz Konsolosluğunun yoğunluk oranı ile bağlantılıdır.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında başvuru sahipleri istiyorlar veya ihtiyaç duyuyorlar ise başvurularını daha hızlı sonuçlandırabilmek için öncelikli servis kullanabilirler. Yalnızca yerleşim kapsamlı vize başvurularında kullanılabilen Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) ek bir ücret karşılığında vize başvurusunun 15 iş günü içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Bu sürecin daha uzun sürebilmesi de konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir. CSS Legal uzmanları ile görüşerek bu servisin nasıl kullanılabileceği ve gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvurularda en ufak bir hata veya eksiklik bulunması durumunda vize memurlarının vize reddi verebildikleri bilinmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacak ve başvurularınızdan olumlu sonuç alınması ihtimalini yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, “İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar zamanda çıkar?” öğrenebilir, Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1157 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular