image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında başvuru dosyasında bulunması gereken evraklar vardır. İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi kapsamında pek çok vize türü bulunmaktadır. Evlilik veya yasal birliktelik durumları için kullanılabilecek vizeler ise Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi, Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi şeklindedir. Hangi vize türüne başvurulduğuna bağlı olarak gerekebilecek belgeler değişebilmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli evrakların tam bir listesini sunacaklardır.

İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında ispat edilmesi gereken ve ispatı oldukça zor olan hususlardan ilki ve belki de en önemlisi birlikteliğin gerçek olmasıdır. Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında bu hususun ispatı adına evlilik cüzdanı vb. belgeler kullanılabilmektedir. Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında bu hususun ispatı çok daha zordur. Bu bağlamda başvurunun olumlu sonuçlanmasını etkileyen unsur başvurunun ikna edici olup olmadığıdır. Başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları başvuru dosyalarının prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde hazırlanmasını sağlayacaktır. Başvurularınızda gerekebilecek belgeler, ispat edilmesi gereken hususlar ve benzeri her konuda CSS Legal uzmanları ile görüşerek bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar arasında başvuru sahibinin İngilizce dil bilgisi yeterliliğini ispat etmek için kullanacağı evraklar da yer almaktadır. İngiltere Evlilik Vizesi başvurularında başvuru sahibinin en az A1 seviyesinde İngilizce biliyor olması ve bu hususu IELTS Life Skills sınavına girerek ispat etmesi gereklidir.

İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar arasında aynı zamanda İngiltere’de bulunmakta olan kişinin sağlaması gereken maddi yeterlilik şartı mevcuttur. Bu kişinin başvuru sahibinin maddi sorumluluğunu üstlenecek olduğunu gösterebilmesi için yıllık en az £ 18.600,00 gelir veya en az £ 62.500.00 miktarında birikim sahibi olduğunu belgelemesi gerekmektedir. Maddi yeterlilik şartının hangi belgeler aracılığı ile sağlanabileceği konusunda CSS Legal uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuru dosyalarında herhangi bir eksiklik görülmesi durumunda başvurunun olumsuz sonuçlanması söz konusu olabilmektedir. İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmalarını sağlayabilirsiniz.

2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi gerekli evraklar, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları, İngiltere vizeleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi edinebilir, firmamızın sunduğu hizmetlerden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 2366 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular