image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İstanbul Dil Kursu Hizmeti Sunmakta Mıdır?

İngiliz Konsolosluğu İstanbul dil kursu hizmeti sunmamaktadır fakat bazı İngiltere vizesi başvurularında gereken İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartının sağlanabilmesi için başvuru sahiplerinin katılabilecekleri kurslar mevcuttur. CSS Legal dil kursları ve dil eğitimi konularında gerekli yönlendirmelerde bulunmaktadır.

Bazı İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahibinin belirli seviyenin üzerinde İngilizce dil bilgisi sahibi olması şartı aranmaktadır. Başvuru sahiplerinin bu şartı sağlayabilmek için belirli İngilizce yeterlilik sınavlarından geçerek bu sınavların sonuç belgelerini başvuru dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. İngilizce yeterlilik şartı her vize başvurusunda aranmamakla beraber arandığı takdirde başvuru sahibinin sahip olması gereken dil bilgisi seviyesi de başvurulan İngiltere vizesi türüne göre değişebilmektedir. Farklı İngiltere vizelerinin İngilizce dil bilgisi yeterlilik gereksinimi, başvuru sahiplerinin hangi sınavlara girerek bu gereksinimin karşılanabileceği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiliz Konsolosluğu İstanbul dil kursu hizmeti sunmamaktadır. İstanbul içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimi olarak İngiltere Başkonsolosluğudur ve başkonsolosluk Türkiye’den yapılan vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisine sahip olan tek temsilciliktir. Bunun yanında başkonsolosluk başvuru sahiplerine yabancı dil kursu hizmeti sunmamaktadır, yani İngiliz Konsolosluğu İstanbul dil kursu yoktur.

İngiliz Konsolosluğu İstanbul dil kursu olmamasına karşın vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin dil eğitimi görmek için başvurabilecekleri kurslar bulunmaktadır. Buna karşılık olarak eğer vize başvurusunda bulunacak kişiler İngiltere’de dil eğitimi görmek istiyorlar ise başvurabilecekleri eğitim kurumları, İngiltere’de dil eğitimi görülebilmesi için hangi İngiltere vizesi türüne başvurulmasının gerekli olacağı hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler. CSS Legal İngilizce dil kursları hakkında doğrudan danışmanlık hizmeti vermemekte olsa da bu konuda gerekli yönlendirmelerde yardımcı olmaktadır. Dil eğitimi hakkında bilgi almak isteyenler İngiltere’de eğitim üzerine uzmanlaşmış olan çözüm ortağımız Student Portal International’ın web sitesini inceleyerek veya eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçerek de İngiltere’deki dil eğitimi programları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 10689 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular