image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Hangi Devletler Arasında İmzalandı?

“Ankara Antlaşması hangi devletler arasında imzalandı?” sorusunun cevabı sıklıkla merak edilen bir sorudur.

“Ankara Antlaşması hangi devletler arasında imzalandı?” sorusunun cevabı sıklıkla merak edilen bir soru olup CSS Legal uzmanlarına yöneltilmektedir. Ankara Antlaşması o dönemde Avrupa Birliği içerisinde olan AB ülkeleri ile Türkiye tarafından imzalanmıştır. Anlaşmanın imzalandığı 1963 yılında Avrupa Birliği üyesi olmayan İngiltere ise 1973 yılında AB’ye dahil olmasıyla bu anlaşmayı da kabul etmiş oldu.

Yukarıda anlatılanlardan da anlaşılacağı üzere Ankara Antlaşması tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerlidir. Ancak iş kurmak için bu anlaşmanın hükümlerinden çıkan Ankara Antlaşması Vizesi ile yalnızca İngiltere’de iş kurabilmek mümkündür. Çünkü bu anlaşma iş kurma şartları olarak anlaşmanın imzalandığı dönemde geçerli olan kuralları benimsemiştir ve o dönemde bu kuralların en esnek olduğu ülke ise İngiltere’dir. Bu nedenle bu anlaşma kapsamında iş kurmak isteyen kişilerin ilk tercihi İngiltere’dir. Bu anlaşma kapsamında iş kurmak ve ilerleyen süreçte İngiltere’ye yerleşmek ve hatta çifte vatandaş olmak isteyen kişiler CSS Legal ofisleriyle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir, başvuru işlemlerini başlatabilir.

CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 11918 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular