image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışmak İçin Hangi Koşulların Yerine Getirilmesini Talep Etmektedir?

İngiltere çalışmak için İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken bazı koşullar vardır. Bu koşullar başvurulan İngiltere vizesi türüne göre farklılık gösterebilmektedir. CSS Legal ile irtibata geçerek farklı iş vizesi türlerinin sahip olduğu gereksinimler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere çalışmak için başvurulacak vizelerin çoğu puan bazlı sisteme tabidir. Başvuru sahiplerinin belirli koşulları sağlamaları durumunda alacakları puanların vize türüne göre belirlenen minimum miktarı sağlaması vize başvurularının yapılabilmesi için gereklidir. Hangi İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinin puan bazlı sistemde kaç puan gerektirdiği hakkında bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere çalışmak için İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında aranan koşullardan bir diğeri belirli işveren için çalışılması durumunda başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken Sponsorluk Sertifikasının çıkartılmasıdır. Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) yalnızca Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Dairesine (UK Visas & Immigration) kayıt olarak Sponsorluk Lisansı almış olan işverenler tarafından çıkartılabilmektedir.

İngiltere çalışmak için gerçekleştirilen vize başvurularında başvuru sahiplerinin maddi yeterlilik ve/veya İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartlarını sağlamalarını da talep edebilmektedir. Örneğin, Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin en az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olduklarını IELTS veya Trinity College London dil sınavlarına girerek ispat etmelerinin yanı sıra banka hesaplarında başvurudan önce en az 90 gün boyunca minimum £ 945 miktarında para bulundurmuş olması gereklidir. Farklı İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinin sahip oldukları dil ve maddi yeterlilik şartları ve bu şartların nasıl sağlanabilecekleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere İş Vizesi türleri, bu vizelerin kullanım alanları, sundukları haklar ve sahip oldukları sınırlamalar hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınız gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1732 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular