image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Çalışma Vizesi ücreti başvurunun niteliğine göre değişebilmektedir. Ücretler hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi ücreti dahilinde bulunan ücretlerin en önemlilerinden birisi vize/başvuru ücretidir. Bu ücretin ödenmesi başvurunun tamamlanabilmesi için gereklidir. Başvuru dosyasının olmazsa olmazlarından birisi olan vize başvuru formu ancak bu ücret ödendiğinde doldurulabilecektir. Başvuru formu doldurulmadığı halde başvurunun tamamlanması mümkün değildir. İngiltere vizesi başvuru süreci ve başvuru dosyalarının gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi ücreti kapsamında yer alabilecek bir diğer ücret ise öncelikli/hızlandırılmış servislerin kullanılmasına ihtiyaç duyuluyor da kullanılması isteniyor ise ortaya çıkmaktadır. Öncelikli/Hızlandırılmış Servisler vize başvurularının normalden daha hızlı sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedirler. Öncelikli Servis başvuruların 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis ise 24 saat içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Öncelikli/hızlandırılmış servislerin kullanılması durumunda bu servislerin ücretlerinin ödenmesi gerekmektedir. 

İngiltere Çalışma Vizesi ücreti bazı etmenlere bağlı olarak değişebilmektedir. Vize ücretleri dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek işlem görmektedir. Dolar kurunda oluşabilecek değişiklikler vize ücretlerini de doğrudan etkilemektedir. Benzer şekilde, her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yıl sona ermektedir. Yeni mali yılın başlaması ile vergiler, harçlar vb. ücretlerde yaşanan artışlar vize ücretlerine de yansımaktadır. Sürekli değişkenlik gösteren vize başvuru ücretleri hakkında en güncel bilgiye firmamız uzmanları ile iletişime geçerek ulaşmanız mümkündür.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in İngiltere’de Londra, Türkiye’de Ankara ve İstanbul’da ofisleri bulunmaktadır. Firmamız uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere Çalışma Vizesi ücreti, İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları, İngiltere vizeleri, başvuru dosyalarının gereksinimleri, öncelikli/hızlandırılmış servisler ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1205 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular