image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evraklar başvurulacak vize türüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine İngiltere çalışma vizesi için gerekli evraklar hakkında bilgilendirmede bulunacaklardır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularının yapılabilmesi için bu listede yer alacak evrakların toplanması, tercümesi gerekli olan evrakların tercümelerinin yapılması, İngilizce olarak doldurulacak olan başvuru formunun doldurularak dosyaya eklenmesi gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. Vize başvuru süreci hakkında uzmanlarımız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli evraklar başvurulacak vize türüne bağlı olarak değişebilmektedir. Örneğin, Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvurularında başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgeler arasında Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) bulunmaktadır. Benzer şekilde bazı İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri dil bilgisi ve maddi yeterlilik şartları aramakta ve yapılan başvurularda bu belgelerin başvuru dosyasında bulunması gerekebilmektedir. Buna örnek olarak Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi gösterilebilir. Bu vize türüne yapılacak başvurularda başvuru sahibinin banka hesabında £ 945 miktarında para bulunduğunu ve bu para miktarının başvurudan önce en az 90 gün boyunca hesapta durmuş olduğunu ispatlaması gerekmektedir. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri ve farklı iş vizesi türlerinin kendilerine has evrak gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Gerekli evraklarda oluşabilecek herhangi bir hata veya eksiklikte başvurunun reddedilmesi söz konusu olabilmektedir. CSS Legal’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız, başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacak ve başvurularınızdan olumlu sonuç alma ihtimalinizi oldukça yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmetleri vermektedir. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile iletişime geçebilir, İngiltere çalışma vizesi için gerekli evraklar, İngiltere vizesi türleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1202 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular