image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli belgeler başvurulan İngiltere Çalışma Vizesi türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli belgeler arasında ilki, diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu üzere, İngiltere’de bulunulacak süre içerisinde geçerliliğini koruyacak bir pasaporttur. Bu şartı sağlayan pasaport sahipleri bu pasaport ile başvurabilirler. İngiltere seyahati esnasında geçerliliğini koruyacak pasaport sahibi olmayanların İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkartmaları gerekmektedir.

Bu vize türleri için gerekli belgeler arasında diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi başvuru dosyasında bulunması gereken temel belgeler, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri, başvuru formu vb. bulunmaktadır. Firmamız aracılığı ile başvuruda bulunmanız halinde firmamız uzmanları başvuru sahiplerine gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklardır.

İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli belgeler arasında kişinin başvurduğu vize türüne ait bazı şartları sağladığını ispat etmek için kullanılacak belgeler bulunabilmektedir. Bazı İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında işveren tarafından çıkartılacak olan Sponsorluk Sertifikasının (CoS-Certificate of Sponsorship) mutlaka bulunması gerekirken bu şartın aranmaması da söz konusu olabilmektedir.

Bazı İngiltere İş Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin İngilizce dil bilgisi ve maddi yeterlilik şartlarını sağladığını ispat edecek belgeler de başvuru dosyasına eklenmelidir. Örneğin, Din Görevlileri İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında kişinin gerekli İngilizce dil bilgisi ve maddi yeterlilik şartlarını sağladığını ispat etmesi gerekirken İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi şartı aranmamaktadır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinin kendilerine has gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması oldukça zor başvurulardır. Başvuruların başarılı olma olasılığı açısından başvuru dosyalarının özenle hazırlanması ve başvuru prosedürlerinin titizlikle takip edilmeleri gerekmektedir. Başvuru dosyasında oluşabilecek herhangi bir hata veya eksiklik başvurunun reddi ile sonuçlanabilecektir. Firmamız aracılığı ile başvuruda bulunmanız, başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde yapılasını sağlayacaktır

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere Çalışma Vizesi için gerekli belgeler, İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 980 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular