image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma Vizesi Danışmanlık Hizmeti Almadan Yapılabilir Mi?

İngiltere Çalışma Vizesi danışmanlık hizmetinden yararlanılarak başvuru yapılması durumunda olumlu sonuçlanma olasılığı yükselecek bir vize türüdür.

İngiltere Çalışma Vizesi, vize sahiplerine İngiltere’de iş kurmak veya belirli bir işverene bağlı olarak çalışma hakkı sunan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında da başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgeler vardır. Gerekli temel belgelerin yanında belgelerin tercümeleri, İngilizce doldurulması gereken vize başvuru formu vb. belgeler de bulunmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda gerekli belgelerin tam bir listesi başvuru sahiplerine sunulacaktır.

İngiltere Çalışma Vizesi danışmanlık hizmeti kullanılarak başvuru yapıldığında başarılı olma olasılığı yükselecek bir vize başvuru çeşididir. Bunun en önemli sebebi, başvurulan vize türüne göre başvurunun gerektireceği belgelerin ve başvuru sahiplerinin sağlaması gerekli olan şartların değişebilmesidir. Bazı iş vizesi başvurularında İngiltere’deki kurum tarafından sunulan bir Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) mutlaka başvuru dosyasında yer almalıyken bazı başvurularda bu şart aranmamaktadır.

Benzer olarak, bazı vize türleri başvurularında dil bilgisi veya maddi yeterlilik şartları aranabilmektedir. Örneğin, Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında kişinin hem dil bilgisi hem de maddi yeterlilik şartlarını sağlaması gerekliyken, İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi için dil bilgisi şartı aranmamaktadır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında sağlanması gereken şartlar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi danışmanlık hizmetinden yaralanarak başvurusu yapıldığında olumlu sonuçlanma olasılığı artacak bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları karmaşık yapıda ve olumlu sonuç alınması oldukça zor başvurulardır. Başvurularda yapılabilecek en ufak bir hata veya oluşabilecek en ufak bir eksiklik vize memurlarının başvuruyu reddetmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bu açıdan firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile iletişime geçebilir ve firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1218 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular