image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma İzni FM Olan Kişiler Tarafından Alınabilir Mi?

İngiltere çalışma izni FM yani futbol menajeri olan kişiler için Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi alınması ile mümkün olabilmektedir.

İngiltere çalışma izni FM olan yani futbol menajerliği yapan kişiler tarafından da alınabilmektedir. Bu kişilerin çalışma hakkı elde edebilmeleri için Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Bu vize türüne, İngiltere’ye profesyonel sporcu olarak çalışmak amacıyla gelmek isteyen 16 yaşını doldurmuş kişiler başvurabilmektedir. Sporcu vizeleri aynı zamanda sporcular ile çalışan teknik direktör, menajer vb. pozisyonlardaki kişileri de kapsamaktadır. Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi ile hangi pozisyonlarda çalışılabileceği ve bu vizenin sunduğu haklar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere çalışma izni FM olan kişiler için alınabilmektedir, fakat bu vize türlerinin başvurularında yerine getirilmesi gereken bazı koşullar vardır. Bu koşullardan ilki, başvuru sahibinin belirli bir takıma bağlı olarak çalışabilmesidir. Menajerlik teklifinde bulunan takım Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Dairesinde (UK Visas & Immigration) kayıtlı Sponsorluk Sertifikası sahibi olmalı ve başvuru sahibi için Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) çıkartmalıdır. Başvuru sahipleri bu sertifikayı çıkartacak olan takım haricinde herhangi bir takım veya benzeri işveren için çalışamazlar.

İngiltere çalışma izni FM olan kişilerin vize başvurularının yapılabilmesi için sağlamaları gereken maddi ve İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartları vardır. İngilizce yeterlilik şartı başvuru sahibinin IELTS Life Skills, IELTS for UKVI sınavlarına veya Trinity College London’ın dil sınavına girerek başarılı olması ve en azından A1 seviyesinde İngilizce bilgisi sahibi olduğunu kanıtlaması ile sağlanabilmektedir. Maddi yeterlilik şartının sağlanabilmesi için ise başvuru sahibinin vize başvurusundan önce en az 90 gün boyunca banka hesabında minimum £ 945 bulundurması gereklidir. Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında sağlanması gereken şartlar hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 990 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular