image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma İzinli Öğrenci Vizesi Var Mıdır?

İngiltere Çalışma İzinli Öğrenci Vizesi olarak Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi bulunmaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi, Birleşik Krallık’ta eğitim görmek isteyen kişilere başvurulan vize türüne göre farklı sürelerde eğitim hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere Öğrenci Vizesi eğitim amaçlı olarak verilebildiği için genellikle sahiplerine çalışma izni sunmamaktadır. İngiltere Çalışma İzinli Öğrenci Vizesi olarak gösterilebilecek ve verildiği takdirde vize sahiplerine çalışma izni de sunan tek öğrenci vizesi türü ise Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesidir.

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi, 16 yaş ve üstü öğrencilerin başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesine 6 aydan uzun süre Birleşik Krallık’ta bulunacak ve lisans, yüksek lisans, doktora, doktora sonrası araştırma gibi eğitim programlarına katılacak öğrenciler başvurabilmektedir. Bu vize türünün sahiplerinin eğitim gördükleri süre içerisinde eğitim aldıkları kurumun sponsorluk lisansına bağlı olarak haftada 10 ya da 20 saat çalışmaları mümkün olabilmektedir. Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesinin sınırlamaları ve sunduğu haklar hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma İzinli Öğrenci Vizesi olarak Tier-4 Öğrenci Vizesi sahibi kişilerin dikkat etmesi gereken husus, bu vizeye sahipken tam zamanlı olarak çalışmalarının mümkün olmamasıdır. İngiltere’de tam zamanlı olarak çalışmak isteyen kişilerin İngiltere’ye geliş amaçları çalışmak olacağından İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinden birisine başvurmaları gerekmektedir. İş vizesi türleri ve başvuruları hakkında bilgi almak için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak, uzmanlarımız ile görüşerek İngiltere Öğrenci Vizesi türleri, İngiltere İş Vizesi türleri, İngiltere’de çalışma izinleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 903 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular