image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği Çalışma Saatleri Hangi Aralıktadır?

İngiltere Büyükelçiliği çalışma saatleri, başvuru sahipleri İngiltere vizesi başvurularını buraya yapamadıkları için herhangi bir öneme sahip değildir. Büyükelçilik yerine İngiltere Vize Başvuru Merkezi başvuru sahiplerinin başvurularını almaktadır ve bunların çalışma saatleri 08.00 ile 17.00 arasıdır.

CSS Legal ile iletişime geçerek başvuru yapacağı vize türünün belirlenmesini sağlayan başvuru sahipleri bunun ardından uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesine göre belgeleri tamamlamalıdır. Belgelerin toplanmasının ardından bunların tercümelerin yapılması, başvuru dosyasını hazırlama, başvuru formunu doldurma, vize ücreti ve ilgili diğer ödemeleri yapma ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden İngiltere Konsolosluğuna gönderilerek değerlendirilebilmesi için başvuru dosyası ve biyometrik bilgileri teslim etmek üzere randevu alma gibi vize işlemlerini uzmanlarımızla gerçekleştirebileceklerdir. Başvurusunu firmamız uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin işlemlerinin yapılması süreçlerinde danışmanlarımızca detaylı bilgilendirme ve profesyonel destek sağlanacaktır.

İngiltere Büyükelçiliği çalışma saatleri, başvuru sahipleri İngiltere vizesi başvurularını buraya yapamadıkları için herhangi bir öneme sahip değildir. Büyükelçilik yerine İngiltere Vize Başvuru Merkezi başvuru sahiplerinin başvurularını almaktadır ve başvuru merkezlerinin çalışma saatleri hafta içi 08.00 ile 17.00 arasıdır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi geren bir husus bulunur. Başvuru sahipleri, vizeleri sonuçlandığı zaman pasaportlarını başvuru merkezinden saat 09.00 ile 16.00 arasında alabilmektedir. Başvurusunu firmamız uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerinin pasaportları ise uzmanlarımız tarafından alınmaktadır. Başvuru işlemlerinin tüm aşamalarında bilgi ve danışmanlık almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1154 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular