image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Telefon Numarası Nedir?

İngiltere Büyükelçiliği Ankara telefon numarası ile büyükelçilik aranarak vize başvurusunda bulunmak, randevu başvurusu almak vb. eylemlerin gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğine doğrudan vize başvurusunda bulunulamaz. Vize başvurularının nasıl ve nereden yapılabilecekleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Büyükelçiliği Ankara telefon numarası üzerinden büyükelçilik ile iletişime geçmek, vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu almak vb. eylemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır. İngiltere vizesi başvuruları doğrudan Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğine yapılmamaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları firmamız aracılığı ile yapıldıkları takdirde başvuru dosyasının oluşturulabilmesi için uzmanlarımız tarafından sunulacak olan belge listesindeki belgelerin derlenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda tercümesi gerekli olan belgelerin tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi, vize ücreti yatırıldıktan sonra başvuru formunun doldurulması da gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınmış olacak randevudan önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile vize başvuru prosedürü tamamlanmaktadır. Başvuru prosedürleri ve başvurularda gereken belgeler hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru dosyaları İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilirler. Türkiye içerisinden yapılacak İngiltere vizesi başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca başkonsolosluğa aittir ve bu sebepten ötürü İngiltere Büyükelçiliği Ankara telefon numarası vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olabilecek bir bilgi değildir.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan, olumlu sonuç alınması zor başvurulardır. Başvuru sahiplerinin CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek danışmanlık hizmeti almaları başvurularının mevcut prosedürlere en uygun şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumlu sonuçlanma ihtimalini yükseltebilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1054 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular