image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Nasıl Gidilir?

“İngiltere Büyükelçiliği Ankara nasıl gidilir?” sorusunun cevabı İngiliz vatandaşı olmayan kişiler için yararlı olabilecek bir bilgi içermemektedir zira İngiltere Büyükelçiliğine doğrudan vize başvurusunda bulunmak mümkün değildir. Vize başvurularının nasıl yapılabilecekleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içeriside birden fazla İngiltere temsilciliği birimi bulunmaktadır. Bu birimler İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu, İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğu, Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğu ve Marmaris, Fethiye ve Bodrum’da bulunan İngiltere Fahri Konsolosluklarıdır. Bu temsilciliklere ek olarak Ankara içerisinde de İngiltere Büyükelçiliği bulunmaktadır.

“İngiltere Büyükelçiliği Ankara nasıl gidilir?” sorusunun cevabı olarak büyükelçilik adresi olan Şehit Ersan Caddesi, 46/A, Çankaya/Ankara’ya gidilmesi gerektiği söylenebilmektedir. Türkiye’de ikamet eden İngiltere vatandaşları bu adreste bulunan İngiltere temsilciliği biriminden yardım talebinde bulunabilmektedirler.

Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği idari işlerle ilgilenmemektedir ve dolayısıyla “İngiltere Büyükelçiliği Ankara nasıl gidilir?” sorusunun cevabı Türkiye’de bulunan ve İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yararlı olacak herhangi bir bilgi içermemektedir. Türkiye içerisinden yapılan vize başvuruları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmektedir fakat her iki durumda da başvuruda bulunmak isteyen kişilerin doğrudan bu veya herhangi diğer İngiltere temsilciliği birimine başvuruda bulunmaları mümkün olmamaktadır. İngiltere vizesi başvurularının nereye ve ne şekilde yapılabilecekleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir. CSS & Co Legal Services vize ve danışmanlık uzmanları ile irtibata geçmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, başvurularınızda firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 910 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular