image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Çankaya Ankara İçerisinden Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Çankaya Ankara içerisinden vize başvurusunda bulunulması vize başvurularının doğrudan temsilciliklere yapılmaması uyarınca mümkün olmamaktadır. İngiltere vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Büyükelçiliği Ankara Çankaya Ankara içerisinden İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu almak vb. için kullanılamamaktadır. Vize başvurularının doğrudan İngiltere temsilciliği birimlerine yapılması mümkün değildir. Başvurular hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için başvuru dosyası için gereken belgelerin derlenmesi, tercümesi gereken belgelerinin tercümelerinin yapılması ve vize başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması ve başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Uzmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. Vize başvurularının gereksinimleri ve prosedürleri hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmiş dosyaların merkez tarafından İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilmesi ile değerlendirmeye alınmaktadır. Vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi sadece başkonsolosluğa aittir, yani İngiltere Büyükelçiliği Ankara Çankaya Ankara içerisinde doğrudan bu konsolosluk birimine başvuruda bulunulması söz konusu olamaz.

İngiltere vize başvurularından olumlu sonuç alınmasının zor olduğu bilinmektedir. Başvuruların özenle ve mevcut prosedürlere uygun hazırlanmaları başvuru dosyasında herhangi bir hata veya eksiklik oluşmasını engelleyebilmek açısından önem teşkil edebilmektedir. CSS Legal uzmanları ile görüşerek danışmanlık hizmeti almanız durumunda başvurularınız mümkün olan en eksiksiz ve mevcut prosedürlere en uygun şekilde hazırlanacaktır ve böylece başvurularınızın olumsuz sonuçlanma olasılığının düşürülmesi de mümkün olabilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların gereksinimleri, başvuru prosedürleri, vize ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 954 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular