image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu Mail Adresi Nedir?

İngiltere Başkonsolosluğu mail adresi ile irtibata geçilerek bilgi ve danışmanlık alınması, herhangi bir talepte bulunulması söz konusu değildir.

İstanbul’da yer alan İngiltere Başkonsolosluğu, başvuruları doğrudan kabul etmemekte, Türkiye’de 7 adet bulunan ve belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, başvuru harcı ve varsa diğer ödemelerinin yapılıp, randevularının alınması sonrasında İngiltere vize başvuru dosyasının ve parmak izleri ile fotoğraftan oluşan biyometrik kayıtların konsolosluğa incelenmek için gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla kabul etmektedir. Bu merkezler; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Gaziantep, Bursa ve Antalya illerinde yer alır. Bu merkezlere yapılan başvurular İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek burada değerlendirilmektedir.

İngiltere Başkonsolosluğu mail adresi ya da telefon numarası ile irtibata geçilerek bilgi ve danışmanlık alınması, herhangi bir talepte bulunulması ise söz konusu değildir. Başkonsolosluğun vize başvuru sürecindeki tek görevi başvuruları değerlendirerek olumlu ya da olumsuz bir sonuca bağlamaktır. Başvurular sonuçlandıktan sonra ise İngiltere Vize Başvuru Merkezine geri gönderilerek başvuru sahibinin sonucu alması sağlanır. Başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla yapan başvuru sahiplerinin pasaport teslim işlemleri de CSS Legal uzmanlarınca yapılmaktadır. Uzmanlarımız başvuru sahibinin talebine göre ister elden isterse de kargo ile sonucun gönderilmesini sağlamaktadır.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2983 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular