image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul Telefon Numarası Nedir?

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul telefon numarası aranarak vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul telefon numarası vize başvurusunda bulunmak isteyen başvuru sahiplerine yarar sağlayabilecek bir bilgi değildir. İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu Türkiye’den yapılan tüm başvuruları değerlendirme yetkisine sahip tek İngiltere temsilciliği birimi olmasına rağmen doğrudan başkonsolosluğa müracaat edilerek vize başvurusu randevusu alınması, vize başvurularının teslim edilmesi veya vize başvurularının sonuçlarının alınması mümkün olmamaktadır.

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul telefon hattı aranarak vize başvuru randevusu alınması mümkün değildir. Vize başvuru randevusu UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un sisteminden vize başvuruları firmamız aracılığı ile yapıldığı takdirde danışmanlarımız başvuru sahipleri ile iletişime geçerek uygun başvuru merkezinden vize başvuru randevusu alacaklardır. Vize başvurusunda kullanılacak olan başvuru dosyaları randevudan önce hazırlanmış olmalıdır.

Vize başvuru dosyalarının hazırlanabilmeleri için gerekli belgelerin tam bir listesi firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda firmamız uzmanları tarafından sunulacaktır. Bu listedeki belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi, vize formunun İngilizce doldurulması başvuru dosyasının oluşturulabilmesi için gereklidir. Vize başvuru dosyalarının yanlarında başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. İngiltere vizesi başvuru süreci ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul telefon hattı aranarak vize başvurularının takip edilmesi veya başvuruların sonuçlarının alınması mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının sonuçları başvuru hangi İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılmış ise o merkezden alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların gereksinimleri, başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1186 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular