image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul Adres Bilgileri Nedir?

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul adres bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olabilecek bir bilgi değildir. İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu Türkiye’den yapılan başvuruları değerlendirme yetkisine sahip tek İngiltere temsilciliği birimidir fakat başkonsolosluğa direkt olarak müracaatta bulunulması mümkün olmamaktadır.

İngiltere Başkonsolosluğu adresi Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul şeklindedir. İngiliz vatandaşları Türkiye’de bulunmaları durumunda bu temsilcilik biriminden yardım talebinde bulunabilirler. Vize başvurusunda bulunmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ise İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul adres bilgileri herhangi bir fayda sağlamamaktadır. İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna doğrudan müracaat edilerek vize başvurusu yapılması veya vize başvuruları ile ilgili diğer idari işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmamaktadır. İngiltere vizesi başvurularının nasıl yapılabilecekleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularının yapılabilmesi için izlenmesi gereken prosedürler vardır. İngiltere vizesi başvurusu yapılabilmesi için firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından sunulacak belge listesindeki belgeler toplanmalı, belgelerin tercümeleri yapılmalı, başvuru formu doldurmalıdır. Vize başvuru dosyaları uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyaları alınmış olan randevunun gün ve saatinde başvuru sahipleri tarafından biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilirler. Başvuru dosyaları doğrudan başkonsolosluğa teslim edilmediklerinden dolayı İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul adres bilgileri başvuru süreci esnasında gerekli olmamaktadır. Vize başvurularında gereken belgeler, vize başvuru süreçleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, vize başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 935 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular