image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu Ankara Vize Başvurusu Kabul Eder Mi?

İngiltere Başkonsolosluğu Ankara içerisinde bulunmamaktadır ve Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği vize başvurularını kabul etme veya değerlendirme yetkisine sahip değildir. Vize başvurularının nereye ve nasıl yapılabilecekleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Başkonsolosluğu Ankara içerisinde bulunmamaktadır. Ankara içerisinde bulunan ilgili birim İngiltere Büyükelçiliğidir. İngiltere vizesi başvurularının büyükelçiliğe veya İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna doğrudan yapılmaları mümkün olmamaktadır.

İngiltere Başkonsolosluğu Ankara içerisinde bulunmuyor olsa da bu vize başvurularının Ankara içerisinden yapılmayacağı anlamına gelmemektedir. İngiltere vizesi başvuruların hazırlanabilmeleri için uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tedarik edilmesi, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması ve vize başvuru formunun İngilizce doldurularak başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Başvuru süreci uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (beyaz arka planda fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince Ankara’da da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile tamamlanmaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize başvuru süreci hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri tamamlandığında İngiltere Vize Başvuru Merkezi başvuru dosyasını İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna göndermektedir.  Başvuruları değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca başkonsolosluğa aittir, dolayısıyla İngiltere Başkonsolosluğu Ankara içerisinde bulunmamakla beraber bulunsaydı dahi vize başvurularının tamamlanması mümkün olmayacaktır.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanmaları başvuruların olumlu sonuçlanabilmeleri açısından önem taşımaktadır. Başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek danışmanlık hizmeti almaları başvurularının özenle ve mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve başvuruda bulunan kişilerin zarara uğrama olasılıklarını düşürebilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 882 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular