image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Başkonsolosluğu Ankara İletişim Bilgileri Nelerdir?

İngiltere Başkonsolosluğu Ankara’da bulunmadığından dolayı İngiltere Başkonsolosluğu Ankara iletişim bilgilerine ulaşmak mümkün değildir.

İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul’da bulunmakta olan bir İngiltere temsilciliği birimidir. Bu sebepten dolayı İngiltere Başkonsolosluğu Ankara iletişim bilgileri bulunmamaktadır. Ankara içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimi ise İngiltere Büyükelçiliğidir. İngiltere Büyükelçiliğine doğrudan vize başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İngiltere vize başvurularının nasıl yapılabileceği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için uzmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine sunulacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanması gerekmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Belgeler toplandıktan sonra tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin başvuru dosyasına eklenmesi, vize harcının yatırılmasının ardından vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak olan randevunun gün ve saatinden önce başvuru dosyası tamamlanmalıdır. Tamamlanmış olan başvuru dosyası başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde randevunun gün ve saatinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmelerinin ardından İstanbul içerisinde bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendirmeye alınmaktadırlar. Başkonsolosluğa doğrudan vize başvurusunda bulunmak mümkün olmadığından dolayı İngiltere Başkonsolosluğu Ankara iletişim bilgilerinin olması durumunda dahi başvuru sahiplerinin bu bilgileri kullanarak başvurularını gerçekleştirmeleri mümkün olmayacaktır.

İngiltere vizesi başvurularından olumlu sonuç alınmasının zor olduğu bilinmektedir. Başvuru dosyalarının özenle hazırlanmaları ve mevcut prosedürlerin titizlikle takip edilmesi gerekmektedir. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mevcut prosedürlere en uygun şekilde yapılmasını sağlayacak ve başvurularınızdan olumlu sonuç alınması olasılığını yükseltebilecektir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye'de ve İngiltere'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, bu başvuruların gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 992 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular