image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evraklar başvurunun içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi gerekli evraklar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evraklar arasında, diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi, İngiltere ziyareti esnasında geçerliliğini koruyacak olan bir pasaport bulunmaktadır. Başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi için başvuru sahiplerinin bu şartı sağlayan bir pasaport sahibi olmaları şarttır. Eğer geçerli pasaport mevcut değil ise İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvurarak pasaport çıkarttırmaları gerekmektedir.

Geçerli pasaport sahibi olmaları durumunda başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarının oluşturulabilmesi için gereken evraklar arasında uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek olan belge listesindeki belgeler, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından ve İngilizce doldurulması gereken başvuru formu ve başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) bulunmaktadır. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi gerekli evraklar hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli evraklar arasında kişinin İngiltere’de sürekli oturum iznine sahip ya da İngiltere vatandaşlığı bulunan birinci dereceden akrabaları tarafından yazılacak olan davet mektubu da bulunmaktadır. Kişilerin İngiltere’ye seyahat amaçlarının aile ziyareti olduğunu belgeleyebilmeleri açısından davet mektubu önemlidir. Bununla beraber, başvuru sahiplerinin İngiltere seyahatleri (gidiş-dönüş-konaklama) esnasında devlet sosyal yardımlarına muhtaç olmayacaklarını ispat etmeleri de gerekmektedir. Bunu yapabilmek için başvuru sahipleri maaş bordrosu, tapu belgesi vb. belgeleri teslim edebilirler. Eğer kişinin masrafları yakınları tarafından üstlenilecek ise bunu ispatlayabilmek için başvuru dosyasına sponsorluk belgesi de eklenmelidir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek gereken belgelerin ne olduklarını ve neden gerekli olduklarını öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilirsiniz. Firmamız uzmanlarından İngiltere Aile Ziyareti Vizesi gerekli evraklar, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere vizeleri, vize başvuruları, prosedürleri, başvuruların gereksinimleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili her tür konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1332 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular