image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Gerekli Belgeler Nelerdir?

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi gerekli belgeler arasında vize başvuru formları, belgeler, belgelerin tercümeleri, davet mektubu vb. bulunmaktadır. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi İngiltere’de sürekli oturum izni ile ya da İngiltere vatandaşlığı sahibi olarak bulunan kişilerin birinci dereceden akrabalarının başvurabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurularında da sunulması gereken belgeler mevcuttur.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi gerekli belgeler arasında geçerliliğini İngiltere ziyareti esnasında koruyabilecek olan bir pasaport mutlaka bulunmalıdır. Başvuru sahipleri geçerli pasaport sahibi olmadıkları halde başvuru sürecine başlayamazlar. Geçerli pasaport sahibi olmayanların bir Nüfus İdaresi birimine başvurarak pasaport çıkarttırmaları gereklidir. Geçerli pasaport bulunuyor olması durumunda uzmanlarımızın sunacağı belge listesindeki belgeler, tercümesi gerekli olan belgelerin tercümeleri, İngilizce doldurulması gereken vize başvuru formu ve başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) başvuruların yapılabilmesi için gereklidir. Vize başvuruları için gereken belgeler hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli belgeler İngiltere’de sürekli oturum izni ya da İngiltere vatandaşlığı ile bulunan birinci dereceden akraba tarafından gönderilmesi gereken davet mektubunu da içermektedir. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi gerekli belgeler arasında aynı zamanda başvuru sahiplerinin İngiltere’ye kısa süreli olarak ziyaret edeceklerini ve ziyaret süreleri bitiminde Türkiye’ye geri dönmek için geçerli sebepleri (yerleşik hayat, iş vb.) olduğunu gösterecek olan tapu senedi, maaş bordrosu gibi belgeler de bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, başvuru sahibinin İngiltere ziyareti esnasında ve ülkeye giriş-çıkışında devlet yardımına muhtaç olmayacak olması ve bunu ispat edebilmesidir. Eğer kişinin masraflarını yakınları üstlenecek ise bunu ispatlamak için gereken sponsorluk belgesi de başvuru dosyasına eklenmelidir. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi gerekli belgeler, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili her tür konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 943 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular