image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Red Alınması Halinde Yapılabilecekler Nelerdir?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red alınması halinde başvuru sahiplerinin bu karara itiraz etmek için mahkemeye başvurarak dava (itiraz davası) açma hakları mevcuttur.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, siyasi sığınma (iltica) veya insani koruma talebi ile İngiltere'de kalmasına izin verilen şahısların aile üyelerinin İngiltere'ye gelmek amacı ile başvuruda bulunabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi başvurunun ikna edici olmaması, eksik ya da yalan beyan olması vb. hallerde İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red alınması da söz konusu olabilecektir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red alınması halinde başvuru sahiplerinin bu karara itiraz etme hakları bulunmaktadır. Bu itiraz verilen red kararının Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin aile birleşimini düzenleyen 8. maddesine ve bununla bağlantılı olarak diğer maddelerine aykırı olduğu iddiası ile yapılabilmektedir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red alındığı durumlarda itiraz davası açılır ise bu dava İngiltere Göçmenlik Mahkemesinde görülecektir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi red almış kişilerin danışmanlık hizmeti almaları itiraz davası açma haklarını kullanarak olumsuz sonucu olumluya çevirebilmeleri açısından önemlidir. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere Aile Birleşimi Vizesi ve bu başvurularda vize reddi alınması halinde yapılabilecekler hakkında detaylı bilgi ve profesyonel yardım alabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularından olumlu sonuç alınmasının zor olduğu bu vize kapsamında başvuruda bulunacak kişilerce bilinmelidir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularının değerlendirmelerinde karşılaşılabilecek en ufak bir hata veya eksiklikte vize reddi verilmesi söz konusu olabilmektedir. CSS Legal'in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde hazırlanmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere'de ve Türkiye'de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services'nin vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, İngiltere vizesi retlerine itiraz hakları, itiraz davaları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 2692 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular