image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

"İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde sonuçlanır?" sorusunun cevabı çeşitli etmenlere göre değişebilmektedir.

"İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde sonuçlanır?" sorusunun cevabı vize başvurusunun yapıldığı ülkeye göre değişebilmektedir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları insani koruma altında veya mülteci olarak İngiltere'de bulunan kişilerin aile üyelerinin İngiltere'ye gelmek amacıyla yapabilecekleri başvurulardır. Buna uygun olarak mevzubahis aile üyeleri başvurularını bulundukları ülkeden yapabilmektedir. Başvuruda bulunan aile üyelerinin bulundukları ülkeye göre başvurunun sonuçlanma süresi değişebilmektedir.

Normal şartlar altında yerleşim kapsamlı başvurularda kullanılabilecek olan Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) mevcuttur. Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis başvuruların 15 iş günü içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Fakat İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularında bu öncelikli servisin kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu başvurularda diğer öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanıp yararlanılamayacağı ile ilgili detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuruları değerlendiren vize memurlarının en ufak bir hata veya eksiklikte vize reddi vermeleri söz konusudur. Danışmanlık hizmeti alarak başvuruda bulunmak başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi açısından önemli olmaktadır. Başvuru sahipleri kendilerini pek çok zarardan korumak ve başvurularının mümkün olan en doğru şekilde hazırlanmasını sağlamak için CSS & Co Legal Services'in vize başvurusu ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yaralanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, vize başvurularınızda danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1351 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular