image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Kaç Günde Çıkar?

"İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde çıkar?" sorusunun cevabı bazı etmenlere bağlı olarak değişmektedir.

"İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde çıkar?" sorusunun cevabı her şeyden önce başvurunun yapıldığı ülkeye bağlı olarak değişebilmektedir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları İngiltere'de mülteci olarak veya insani koruma altında bulunan kişilerin aile üyelerinin İngiltere'ye gelmek amacıyla yapabilecekleri başvurulardır. Mevzubahis aile üyeleri bulundukları ülkeden başvuruda bulundukları halde buna uygun bir sürede sonuç alacaklardır.

"İngiltere Aile Birleşimi Vizesi kaç günde çıkar?" sorusunun cevabı aynı zamanda İngiliz Konsolosluğunun yoğunluk oranına da bağlıdır. Başvuruların İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilme süreleri normal şartlar altında 3 ila 12 haftadır (15 ila 90 iş günü). Bu süre sabit değildir, yani başvurular daha kısa sürede sonuçlanabilecekleri gibi daha uzun sürede de sonuçlanabilmektedir. Başvuruların daha kısa veya daha uzun sürede sonuçlanmaları başvuruların başarılı ya da başarısız oldukları şeklinde yorumlanmamalıdır. Başvuruların sonuçlanma süreleri İngiliz Konsolosluğunun yoğunluk oranına göre değişebilmektedir.

Yerleşim kapsamlı başvurularda başvuru sahiplerinin ihtiyaç duymaları durumunda kullanabilecekleri ve bu vize türüne yapılan başvurulara özel Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) ile başvuruların 15 iş günü içerisinde sonuçlanması mümkündür. Fakat İngiltere Aile Birleşimi Vizesi için bu servisin veya başvurulardan daha hızlı sonuç alınabilmesine imkân tanıyan diğer öncelikli/hızlandırılmış servislerin kullanılması mümkün olmamaktadır.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Vize memurlarının başvuruları değerlendirirken herhangi bir hata veya eksiklikle karşılaşmaları durumunda başvuruyu reddedeceklerinden ötürü başvuruların danışmanlık hizmetleri kullanılarak yapılmaları olumlu sonuçlanma olasılıklarını arttırabilmektedir. CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir ve başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz. Firmamız uzmanlarından İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri ile vize ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 6777 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular