image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vize Reddi Alınması Durumunda Yapılabilecekler Nelerdir?

İngiltere aile birleşimi vize reddi alınması durumunda başvuru sahiplerinin bu karara karşı mahkemeye başvurarak itiraz davası açma hakları bulunmaktadır.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, siyasi sığınma (iltica) veya insanî koruma talebi ile İngiltere'de kalmasına izin verilmiş kişilerin ailelerinin İngiltere'ye gelebilmek için başvurabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde de olduğu gibi İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularının da reddedilmesi mümkündür.

İngiltere aile birleşimi vize reddi alınması durumunda kişilerin bu redde karşı itirazda bulunma hakları vardır. Kişiler bu itirazı red kararının Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin aile birleşimini düzenleyen 8. maddesine ve buna bağlı olarak diğer maddelerine aykırı olmasına dayandırabilmektedir. İngiltere aile birleşimi vize reddi durumunda açılabilecek olan itiraz davası İngiltere göçmenlik mahkemesinde görülür.

İngiltere aile birleşimi vize reddi almış olan kişilerin vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile görüşerek itiraz davası açma haklarını kullanmaları, almış oldukları olumsuz sonucu olumlu bir sonuca çevirebilmeleri açısından belirleyici olabilecektir. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek mahkemeye başvurmak suretiyle itiraz başvurusunda bulunabilir, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi reddi, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi hakkında detaylı bilgi ve profesyonel yardım alabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularından olumlu sonuç alınmasının zor olduğu bu vize kapsamında başvuruda bulunacak kişilerce bilinmelidir. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi değerlendirmelerinde karşılaşılabilecek en ufak bir hata veya eksiklikte vize reddi verilmesi söz konusu olabilmektedir. CSS Legal'in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde hazırlanmasını sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services'in İngiltere'de ve Türkiye'de ofisleri bulunmaktadır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, vize reddi ve itiraz haklarınız hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1157 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular