image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşim Vizesi Kaç Günde Çıkar?

"İngiltere Aile Birleşim Vizesi kaç günde çıkar?" sorusunun cevabı çeşitli unsurlarla bağlantılı olarak değişebilmektedir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvuruları İngiltere'de mülteci olarak veya insani koruma altında bulunan kişilerin aile fertlerinin İngiltere'ye gelmek amacı ile başvurabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür.

"İngiltere Aile Birleşim Vizesi kaç günde çıkar?" sorusunun cevabı öncelikle başvurunun hangi ülkeden yapıldığına göre değişebilmektedir. İngiltere'de bulunan kişinin aile üyeleri başvurularını bulundukları ülkeden gerçekleştirebilmekte ve buna uygun bir süre içerisinde de sonuç alabilmektedirler.

"İngiltere Aile Birleşim Vizesi kaç günde çıkar?" sorusunun cevabı İngiliz Konsolosluğunun ne kadar yoğun olduğuna bağlı olarak da değişebilmektedir. Normal şartlar altında İngiltere Aile Birleşim Vizesi başvuruları 3 ila 12 hafta (15 ila 90 iş günü) içerisinde sonuçlanabilmektedirler. Bu süre değişkendir. Başvurular daha kısa ya da daha uzun sürelerde de sonuca ulaşabilmektedir. Başvuruların sonuçlanma süresinin daha kısa ya da daha uzun olması başvurunun başarısını ya da başarısızlığını bildirmemektedir.

İngiltere Yerleşim Vizesi kapsamında başvuru sahiplerinin ihtiyaç duydukları hallerde kullanabilecekleri ve yalnızca bu vize türüne özel olarak verilebilen Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) ile yapılan başvurular 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir. Fakat İngiltere Aile Birleşim Vizesi için bu servisin veya başvuruları daha hızlı sonuçlandırabilen öncelikli/hızlandırılmış servislerin kullanılması mümkün olmamaktadır.

İngiltere Aile Birleşim Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıdaki başvurulardır. Vize değerlendirmelerinde hata veya eksiklikler ile karşılaşılması sonucunda vize reddi verilebildiği bilinmektedir. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde yapılmasını sağlayacak ve zarara uğrama ihtimalinizi oldukça düşürecektir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere'de ve Türkiye'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve vize başvurularınızda profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1826 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular