image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere 6 Aylık Öğrenci Vizesi Şartları Nelerdir?

İngiltere’de 6 ayı geçmeyecek eğitimlere katılmak üzere başvuru yapacak olan kişilerin başvuru yapabildiği İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin bu vizenin şartlarını sağladığını göstermesi gerekir.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu için en önemli şart başvuru sahibinin eğitim almayı planladığı eğitim kurumundan kabul aldığına dair bir belgenin temin edilmesidir. Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türüne yapılan başvurularda başvuru formunda talep edilen vize süresinin alınacak olan eğitim içeriğine uygun olduğunun gösterilebilmesi de diğer bir önemli şarttır. Buna ek olarak İngiltere 6 aylık öğrenci vizesine başvurma amacı bu vizeye uygun ve mantıklı bir amaç olmalıdır.

Yukarıdaki şartlara ek olarak sağlanması gereken tüm şartları karşılayabilen öğrenciler bu İngiltere 6 aylık öğrenci vizesi türüne başvuru yapabilecekleridir. Bu şartların tamamının neler olduğu, bunların hangi belgelerle sağlanabileceği gibi hususlarda detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 904 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular