image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu Vize Başvurusu Ankara İçinden Yapılabilir Mi?

İngiliz Konsolosluğu vize başvurusu Ankara içerisinde bulunan temsilcilik biriminin İngiltere Büyükelçiliği olması ve büyükelçiliğin vize başvurularını değerlendirme/sonuçlandırma gibi yetkilere sahip olmaması sebeplerinden ötürü yapılamamaktadır. Vize başvurularının nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiliz Başkonsolosluğu vize başvurusu Ankara içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği üzerinden yapılamamaktadır. Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğine doğrudan başvurarak vize başvurusu yapmak, vize başvuru randevusu almak vb. eylemlerin gerçekleştirilmesi de mümkün değildir. Vize başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için gereken belgelerin tam bir listesi firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından tedarik edilecektir. Bu belgelerin derlenmesinin ardından tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize harcı yatırıldıktan sonra vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce başvuru dosyası tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyasının başvuru sahibinin fotoğrafı ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. Vize başvuru prosedürleri hakkında daha detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiliz Başkonsolosluğu vize başvurusu Ankara içerisinde veya Ankara dışındaki illerde ancak İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir. Başvuru sürecinin tamamlanması ile birlikte başvuru dosyaları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilmektedir. Türkiye içerisindeki temsilcilikler arasında yalnızca başkonsolosluğun vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları başvurularının olumsuz sonuçlanması olasılığını düşürebilmek açısından önem taşımaktadır. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek firmamızın bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanabilir, danışmanlık hizmeti alabilir ve böylece başvurularınızın mevcut prosedürlere en uygun şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1040 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular