image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İzmir Nerede?

“İngiliz Konsolosluğu İzmir nerede?” sorusunun yanıtı vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olabilecek bir bilgi değildir zira vize başvuruları İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğuna direkt müracaat ile yapılmamaktadır. Vize başvuruları ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

“İngiliz Konsolosluğu İzmir nerede?” sorusuna cevap olarak İzmir içerisinde bulunan İngiltere Konsolosluğunun Alsancak bölgesinde bulunduğundan bahsedilmesi mümkün olsa da göz önünde bulundurulması gereken husus vize başvurularının Türkiye’de bulunan İngiltere temsilcilik birimlerine doğrudan müracaat edilmesi ile yapılamadığıdır.

“İngiliz Konsolosluğu İzmir nerede?” sorusunun cevabı vize başvuru randevularının alınması hususunda da başvuru sahiplerine yararlı olacak bir bilgi değildir. Vize başvurusu için gereken randevular da İngiltere temsilciliklerinden değil UK Visas & Immigration yani Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Kurumu web sitesinden alınmaktadırlar. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için başvuru dosyalarının bu randevudan önce tamamlanmaları gerekmektedir. Başvuru dosyalarının oluşturulabilmeleri için belge listesindeki belgeler toplanmalı, tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri yapılmalı ve vize başvuru formu doldurulmalıdır. Uzmanlarımı tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde tamamlanmış olan başvuru dosyası başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir.

“İngiliz Konsolosluğu İzmir nerede?” sorusunun cevabının başvuru süreci içerisinde önemli olmamasının sebebi başvuruların yalnızca başvuru merkezlerine yapılıyor olmasıdır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacak ve başvuru sahiplerini izlenecek prosedürler hakkında bilgilendireceklerdir. Vize başvuru süreci, başvuruların gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 937 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular