image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu Ekşi Sözlük Yorumları Nasıldır?

İngiliz Konsolosluğu Ekşi Sözlük yorumları, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarının sürekli değişmesi nedeniyle yanıltıcı olabileceği için başvuru sahiplerinin burada yer alan bilgilere göre başvuru yapmaları olumsuz sonuç almalarına neden olabilecektir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alabilmek adına takip etmeleri gereken bir başvuru prosedürü bulunmaktadır. Başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapmak isteyen kişiler başvurularını daha önceden belgeleri hazırlanmış, tercümeleri yapılmış, İngilizce doldurulmuş başvuru formları hazırlanmış ve randevusu alınmış olmak suretiyle uzmanlarımızca hazır hale getirilen dosyanın İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesiyle yapılabilecektir. Başvuru sahibinin uzmanlarımız tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alacağı randevuya katılarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini vermesiyle başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürünü öğrenmek ve başvuru işlemlerine başlamak için başvuru yapacak kişiler genellikle internetten araştırmakla işe başlamaktadır. Bu araştırma sürecinde de web sitesi, forumlar, sosyal mecralar, sözlükler vb. kaynaklarla karşılaşmaktadır. Bu kaynaklardan biri olan sözlükleri içerisinde en popüler olanı kuşkusuz Ekşi Sözlük’tür. Ancak İngiliz Konsolosluğu Ekşi Sözlük yorumları, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarının sürekli değişmesi nedeniyle yanıltıcı olabilmektedir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin burada yer alan bilgilere göre başvuru yapmaları olumsuz sonuç almalarına neden olabilir.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1014 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular