image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu Randevu Nasıl Alınabilir?

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu randevu alınması mümkün olmamaktadır zira Gaziantep’te İngiltere temsilciliği birimi yoktur. Gaziantep içerisinde bir temsilcilik birimi bulunsaydı dahi vize başvuru randevularının temsilcilik birimlerinden alınmıyor oluşu uyarınca randevunun doğrudan bu birime müracaat edilmesi ile alınması mümkün olmayacaktır.

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu randevu alınması için müracaat edilebilecek bir merci değildir çünkü Gaziantep’te İngiltere temsilciliği birimi bulunmamaktadır.

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu randevu alınması böyle bir temsilcilik olsaydı bile mümkün değildir.  İngiltere vizesi başvurularının randevuları UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmi web sitesinden alınmaktadır. Firmamız aracılığı ile gerçekleştirilecek başvurularda danışmanlarımız başvuru sahipleri ile iletişim halinde başvuru sahiplerine de uygun olacak şekilde başvuru randevusu almaktadırlar. İngiltere vizesi başvuruları bu randevudan önce tamamlanması gereken başvuru dosyaları ile yapılırlar.

Vize başvuruları CSS Legal aracılığı ile yapıldığı takdirde firmamız uzmanları başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Başvurular bu belgeler toplandıktan, belgelerin tercümeleri yapıldıktan, vize harcı yatırıldıktan, başvuru formu doldurulduktan ve başvuru prosedürleri takip edildikten sonra tamamlanan başvuru dosyasının başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılırlar. Başvuru dosyaları ile birlikte başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) de teslim edilmelidir. Vize başvuru süreci, vize başvurularının gereksinimleri ve vize başvuru prosedürleri hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu randevu alınması mümkün olmasa da Türkiye içerisinde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Gaziantep’te başvuru merkezleri bulunmaktadır, yani Gaziantep içerisinden vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler başka bir şehre gitmelerine gerek olmadan başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Benzer şekilde vize başvurularının sonuçları, başvuruda teslim edilen pasaport ve diğer belgeler de başvurunun yapıldığı başvuru merkezinden alınmaktadırlar.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize başvuruları, vize başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1416 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular