image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

FM İngiltere Çalışma İzni Nasıl Alınabilir?

FM İngiltere Çalışma İzni veya futbol menajerleri için çalışma izni Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında alınabilmektedir.

FM İngiltere çalışma izni veya futbol menajerleri için çalışma izni Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi kapsamında alınabilmektedir. Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi, 16 yaşını doldurmuş kişilerin profesyonel sporcu olarak çalışmak amacıyla İngiltere’ye gelmek için başvurabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türü aynı zamanda sporcular ile çalışan teknik direktör, menajer vb. pozisyonlarda çalışan kişileri de kapsayabilmektedir. Bu vizenin kapsamında kimlerin çalışma izni alabileceği hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

FM İngiltere çalışma izni alınabilmesi için vize başvurularında bulunması gereken bazı belgeler vardır. Başvuruda bulunulabilmesi için mevzubahis menajerin belirli bir takıma bağlı olarak çalışabilmesi gerekmektedir. Bu açıdan menajerlik teklifinde bulunan takımın Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik Dairesinde (UK Visas and Immigration) kayıtlı bir Sponsorluk Lisansı sahibi olması ve başvuru sahibi için Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) çıkartması gerekmektedir. İngiltere Sporcu Vizesi sahipleri yalnızca Sponsorluk Sertifikası çıkartan işveren için çalışabilmektedirler.

İngiltere Sporcu Vizesi alınabilmesi için başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken İngilizce dil bilgisi ve maddi yeterlilik şartları da bulunmaktadır. Maddi yeterlilik şartı başvuru sahibinin banka hesabında başvurudan önce en az 90 gün boyunca banka hesabında £ 945 bulundurması ile sağlanmaktadır. İngilizce yeterlilik şartının sağlanabilmesi içinse başvuru sahibinin IELTS Life Skills, IELTS for UKVI veya Trinity College London'un sınavlarına girerek en az A1 seviyesinde İngilizce bilgisi sahibi olduğunu ispatlaması gerekmektedir. 

Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları diğer İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları gibi karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvuruların danışmanlık hizmetlerinden yararlanılarak yapılmaları başarılı olma ihtimallerini etkilemektedir. CSS Legal uzmanlarının tecrübelerinden ve bilgi birikimlerinden yararlanmanız başvuruların mümkün olan en doğru şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumsuz sonuçla karşılaşma (vize reddi alma) ihtimalinizi düşürecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere Sporcu Vizesi kapsamında çalışma izni alabilecek kişiler, İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri, İngiltere vizeleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 8430 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular